Horse Racing Manager 2

At yarışı oyunu
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 280 MB
  • Version 1.0.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Micro Application
At yarışı meraklılarına özel olarak geliştirilmiş bu oyunun müdavimi olmaya hazır mısınız? Oyun sayesinde Hipodromlarda efsane gibi esecek harika son derece keyif dolu vakit geçireceksiniz. Bu oyun sayesinde atlara olan sevginizi de pekiştirmiş olacaksını
At yarışı meraklılarına özel olarak geliştirilmiş bu oyunun müdavimi olmaya hazır mısınız? 

Oyun sayesinde Hipodromlarda efsane gibi esecek harika son derece keyif dolu vakit geçireceksiniz. Bu oyun sayesinde atlara olan sevginizi de pekiştirmiş olacaksınız. 

Görsel açıdan beklenenin üzerinde bir performans gösterilen bu oyunda belli sayıda atla yarışacaksınız. Amacınız her yarıştan birinci olarak ayrılmak olmalıdır. Yarış esnasında dikkat etmeniz gerekenlerdenbirisi de rüzgar, çünkü bu sizi yavaşlatacaktır. Rüzgarın geliş yönünü hesaplayarak hıznızı kontrol edebilirsiniz. 

Oyunun demo sürümünde üç ayrı zorluk seviyesi ve iki yarış türü bulunmaktadır. Bunlardan birini seçtiğinizde karşınıza jokerinizin ismini gireceğiniz bir ekran açılacaktır. Jokerinizin adını girip kıyafetini de seçtikten sonra düz ya da engelli konumunu seçip yarışa başlayabilirsiniz.

Keyifli oyunlar! 
Daha Fazla Göster
Horse Racing Manager 2 indir